O NÁS

Kampanila, s.r.o. - architektonický ateliér

Pavel Středa
Autorizovany architekt

Architektonická ateliér se zabývá projektováním pozemních staveb a tvorbou interiérů.

Kancelář je vybavena výpočetní technikou s CAD systémem Archicad, který umožňuje kompletní zpracování výkresové dokumentace na počítači a její následné vytištění na velkoplošné tiskárně či předání v elektronické podobě.

Projekt je zpracován formou trojrozměrného modelu, který je možné fotorealisticky zobrazit pomocí vizualizačního programu včetně zasazení do skutečného prostředí okolí stavby. Podle přání investora lze vytvořit animace tj. projít se budoucím objektem či obletět okolo něj a získat tak lepší představu o budoucím interiéru či exteriéru.

Zkušený kolektiv autorizovaných architektů zpracovává kompletní projektovou dokumentaci od úvodní studie po projekt pro provedení stavby v souladu požadavky klienta, které jsou upřesňovány při konzultacích. Stavební část projektu je doplněna o profesní části jako elektro, TZB, požární, atd., které dlouhodobě zpracovává tým autorizovaných osob.

Při zpracování interiérů vytváříme dokumentaci s maximálním důrazem na měřítko, detail, materiál, barvu atd., které klientovi dokumentujeme reálnými vzorky použitých materiálů. Velký důraz klademe na autorský dozor v průběhu realizace budovy či interiéru, kdy osobně dohlížíme na řemeslné zpracování, detaily i výzdobu interiéru dekoračními prvky.

Samozřejmostí je elektronická komunikace, která umožˇuje rychlé předávání výkresů, obrázků a informací klientovi v ovecných formátech např. Microsoft PowerPoint aj.

Nabízíme služby v následujících oblastech:

Architektonická a projekční činnost
kompletní návrhy staveb ve všech potřebných fázích
architektonické studie budov
projekty k územnímu řízení
projekty ke stavebnímu řízení - stavební povolení
prováděcí projekty stavby
autorský a technický dozor při realizaci stavby


 
  

Copyright © 2010 Kampanila, s.r.o. / All Rights Reserved / Designed by queue